Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, stale powiększamy i ulepszamy naszą ofertę tak dobierając asortyment, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ponad 10 000 pozycji asortymentowych, wysokie stany magazynowe oraz krótki czas realizacji zamówień pozwalają nam na pełną obsługę każdego biura od małych, jednoosobowych działalności do dużych firm i instytucji.
Nie zapominając o klientach detalicznych oferujemy również bogaty wybór artykułów szkolnych i kreatywnych, w tym materiałów dla artystów.

Artykuły biurowe

Papier

Papiery kserograficzne białe i kolorowe o różnych gramaturach przeznaczone do różnych typów urządzeń, papier wizytówkowy i ozdobny, papier fotograficzny, papier do ploterów i kopiarek wielkoformatowych, papier (składanka) komputerowy, rolki papierowe offsetowe i termiczne do kas fiskalnych i drukarek, etykiety samoprzylepne, taśmy do drukarek etykiet.

Druki

Faktury, rachunki, druki magazynowe, kasowe, księgowe i bankowe, druki kadrowe, druki z nadrukiem firmowym i na specjalne zamówienie.

Zeszyty, notatniki

Zeszyty, bruliony, kołozeszyty, bloki biurowe, notatniki, notesy, karteczki samoprzylepne, zakładki indeksujące, skorowidze.

Koperty

Koperty białe i brązowe w różnych rozmiarach, samoprzylepne, z paskiem HK, z okienkami, rozszerzane, bezpieczne, z zabezpieczeniem powietrznym, koperty kolorowe, koperty z nadrukiem firmowym, okolicznościowe.

Artykuły piśmienne i korektory

Długopisy, pióra, cienkopisy, markery, zakreślacze, ołówki, grafity, wkłady do piór i długopisów, temperówki, gumki, korektory, linijki.

Organizacja i archiwizacja dokumentów

Segregatory, teczki, skoroszyty, przekładki do segregatorów, pudła do archiwizacji, albumy ofertowe, wizytowniki, koszulki i obwoluty, półki na dokumenty.

Akcesoria biurowe

Zszywacze, zszywki, rozszywacze, dziurkacze, nożyczki, taśmy samoprzylepne, taśmy dwustronne i pakowe, dyspensery, kleje, spinacze, klipsy, pinezki.

Materiały eksploatacyjne i nośniki danych

Tusze i tonery do drukarek oryginalne i zamienniki, płyty CD i DVD, pamięci USB (pendrive).

Urządzenia biurowe i do oprawy dokumentów

Niszczarki, trymery, gilotyny, kalkulatory, laminatory, folie do laminacji, bindownice, grzbiety i okładki do oprawy, faksy, telefony, drukarki etykiet.